Konoba 32 - Besplatna dostava hrane u Pancevu Restoran i picerija Konoba 32 Konoba 32 - Proslave i ketering

Atelje 212 – Repertoar za mart 2017

 

 

SCENA MIRA TRAILOVIĆ       

02.03. u 20,00 čet             AVGUST U OKRUGU OSEJDŽ – T. Lets                                                                      1000

03.03. u 20,00 pet             EGZIBICIONISTA – O.J.Traven                                                                                     700

04.03. u 20,00 sub            PIJANI – I.Viripaev                                                                                                           1000

05.03. u 20,00 ned            MREŠĆENJE ŠARANA – A.Popović                                                                             1000

06.03. u 20,00 pon            LJUBAVNO PISMO – Z.Bačić; Z.Fazlagić                                                                  1000

08.03. u 20,00 sre             SLAVNA FLORENS – P.Kvilter                                                                                       700

09.03. u 20,00 čet             MAKBET – E. Jonesko                                                                                                        700

10.03. u 20,00 pet             LJUBAVNO PISMO – Z.Bačić; Z.Fazlagić                                                                    1000

11.03. u 20,00 sub            JESENJA SONATA – I. Bergman                                                                                      1000

12.03. u 20,00 ned            DECA RADOSTI – M.Marković                                                                                         1000

13.03. u 20,00 pon            EGZIBICIONISTA – O.J.Traven                                                                                       700

15.03. u 20,00 sre             KAZIMIR I KAROLINA – E. fon Horvat                                                                          700

16.03. u 20,00 čet             MREŠĆENJE ŠARANA – A.Popović                                                                                  1000

17.03. u 20,00 pet             KAFA I CIGARETE- POZDRAV IZ BEOGRADA – M.Knežević                                 1000

18.03. u 20,00 sub            DECA RADOSTI – M.Marković                                                                                           1000

19.03. u 20,00 ned            SVETI GEORGIJE UBIVA AŽDAHU – D.Kovačević                                                     1000

21.03. u 20,00 uto             JESENJA SONATA – I. Bergman                                                                                       1000

23.03. u 20,00 čet             PIJANI – I.Viripaev                                                                                                                 1000

24.03. u 20,00 pet             KAFA I CIGARETE- POZDRAV IZ BEOGRADA – M.Knežević                                  1000

25.03. u 20,00 sub            3 ZIME – T.Štivičić –  Mestno Gledališče Ljubljansko,  Ljubljana                             1000

26.03. u 20,00 ned            AVGUST U OKRUGU OSEJDŽ – T. Lets                                                                             1000

28.03. u 20,00 uto             MREŠĆENJE ŠARANA – A.Popović                                                                                    1000

 

 

SCENA PETAR KRALJ

02.03. u 20,30 čet             SLUČAJ: RUPA – E.Jonesko, gostuje Fakultet dramskih umetnosti                    300

03.03. u 20,30 pet             DETROIT – L D ’Amur                                                                                                        1000

04.03. u 20,30 sub            VOLVO KAMIONI – E. Lu                                                                                                 700

05.03. u 20,30 ned            PRIMORJE – E.Olbi                                                                                                            700

06.03. u 20,30 pon            MAGIČNO POPODNE – V.Bauer                                                                                   1000

08.03. u 20,30 sre             PLAY STRINDBER –F.Direnmata,                                                                                   300

09.03. u 20,30 čet             DAR-MAR – N. Labjut                                                                                                            700

10.03. u 20,30 pet             LICE – A.Galin                                                                                                                         1000

11.03. u 20,30 sub            CRVENA – Dž.Logan – gostuje Grad Teatar Budva                                                        700

12.03. u 20,30 ned            KONSTELACIJE– N.Pejn                                                                                                      700

13.03. u 20,30 pon            POMORANDŽINA KORA – M.Pelević                                                                              700

15.03. u 20,30 sre             ČEKAKJUĆI GODOA – S.Beket                                                                                            300

16.03. u 20,30 čet             DETROIT – L D ’Amur                                                                                                            1000

17.03. u 20,30 pet             MAGIČNO POPODNE – V.Bauer                                                                                         1000

18.03. u 20,30 sub            NEČIJI ANĐEO – B.Rončević; Attila Antal                                                                       700

19.03. u 20,30 ned            KONSTELACIJE– N.Pejn                                                                                                        700

20.03. u 20,30 pon            POMORANDŽINA KORA – M.Pelević                                                                              700

21.03. u 20,30 uto             SLAVNA FLORENS – P.Kvilter                                                                                             700

23.03. u 20,30 čet             LICE – A.Galin                                                                                                                           1000

24.03. u 20,30 pet             STRUJOSEK– A.Radivojević                                                                                                  1000

25.03. u 20,30 sub            STRUJOSEK– A.Radivojević                                                                                                  1000

26.03. u 20,30 ned            MAGIČNO POPODNE – V.Bauer                                                                                          1000

28.03. u 20,30 uto             ČEKAONICA – B.Liješević; B.Dimitrijević                                                                          700

30.03. u 20,30 čet             DETROIT- Lisa D ’Amur                                                                                                           1000

31.03. u 20,30 pet             POMORANDŽINA KORA – M.Pelević                                                                                  700

 

Informacije i rezervacije:
Mail: klubsu@yahoo.com
rezervacije@tiketklub.com
Kontakt tel: 065 610-43-12 i 065/366-5-222
Sajt: www.tiketklub.com
Dostavljamo ulaznice kurirskom službom na željenu adresu za jedan dan na celoj teritoriji Republike Srbije.
Ulaznice možete nabaviti preko Tiket Kluba!

 


*

    Pratite nas

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

MONIKA KRUSE, ZENKER

MONIKA KRUSE 23:00,  Friday, 18. Aug 2017 Barutana Cena: 690,00 RS...

TALE OF US - Hangar

TALE OF US Hangar kod Luke Beograd 22:00, Saturday, 28. Oct 2017 Cena 10...

INCOGNITO – Novi B

INCOGNITO 28.09.2017. Novi Bitefartcafe Cena: 1500 din. Informacije i re...

BROD SIRENA - PLOVID

BROD SIRENA - PLOVIDBA DUNAVOM I SAVOM Plovidba traje 90 minuta...

Lexington - Pearl Be

Lexington 06.08.2017. Pearl Beach, Ulcinj KARTE!!!  Informacije i rezer...

Disney On Ice - ČAR

Disney On Ice - ČAROBNA KRALJEVSTVA KOMBANK Arena Ovaj šou održaće se ...

APGRADE WEEKEND - Be

APGRADE WEEKEND 07. septembar 2017  Beogradska Tvrđava, Kalemegdan Cene u...

STING 17. SEPTEMBRA

STING 17. SEPTEMBRA U KOMBANK ARENI STINGOVA “57 TH & 9 TH” SVETSKA T...

BELGRADE RIOT FEST -

BELGRADE RIOT FEST 07. oktobar 2017 Dom omladine Beograda Cena ulaznice: ...

THE FRAJLE - Sava Ce

THE FRAJLE  24. novembar 2017 Sava Centar Cene ulaznica: 1600, 1800, 2000 ...

Prijatelji sajta

  • Pančevo Life Style - Urbani vodič kroz Pančevo
  • Bard Marketing
  • Citi Van
  • Favi